Angielski dla młodzieży 13-15 lat

W tym okresie nauczania skupiamy się na umiejętnościach potrzebnych do zdania egzaminu ósmoklasisty – czytanie, słuchanie, pisanie, struktury leksykalno-gramatyczne. Nasze autorskie materiały są tak skomponowane aby treści były ćwiczone w praktyce i w komunikacji. Efektem jest to, ze nasi uczniowie nie boją się mówić po angielsku a kończąc 8 klasą są już w stanie porozumiewać się w codziennych sytuacjach czy podczas podróży. Są również świetnie przygotowani do rozpoczęcie szkoły ponadpodstawowej.

Liczba lekcji: 120

Częstotliwość spotkań: 4 lekcje tygodniowo (2 razy w tygodniu po 2 lekcje lub jednorazowo 4 lekcje w soboty)

Najważniejszy cel: rozwijanie wszystkich umiejętności, potrzebnych do zdania egzaminu ósmoklasisty, powtórzenie i usystematyzowanie wiedzy zdobytej w szkole oraz uzupełnienie jej o nowe słownictwo i struktury gramatyczne, dalsze rozwijanie komunikacji.

Poziomy:

TEENS 2

TEENS 3

TEENS 4

Poziomy:

TEENS 2

TEENS 4

TEENS 3

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę?

Przez 19 lat działalności przygotowaliśmy setki uczniów do różnych egzaminów szkolnych, prowadząc ich do poziomu biegłej komunikacji w języku angielskim. Wiemy jak uczyć aby efekty były widoczne nie tylko w wynikach testów ale przede wszystkim w praktycznej znajomości języka. Zdecydowana większość naszych uczniów nie poprzestaje na egzaminie ósmoklasisty i kontynuują naukę do najwyższych poziomów.
Jak wyglądają zajęcia?

Nauka angielskiego jest u nas mocno komunikatywna. Uczymy systemem naprzemiennym czyli wprowadzamy nową strukturę czy słownictwo i od zadań pasywnych przechodzimy do produkowania zdań, wypowiedzi z użyciem nowego materiału. Zawsze bazujemy na modelu aby uczniowie byli wręcz zmuszeni do włączania nowo poznanych fraz czy aspektów gramatycznych. Integrujemy wszystkie umiejętności. Opracowaliśmy własne karty pracy tak aby skupiać się na tym czego uczniowie potrzebują najbardziej. Z doświadczenia wiemy, które struktury sprawiają uczniom najwięcej trudności i jesteśmy na to przygotowani. Na każdym poziomie wprowadziliśmy dodatkowe Exam Booklets czyli zestawy egzaminacyjne.

Kto prowadzi zajęcia?
Nauczyciele pracujący w tej grupie wiekowej specjalizują się w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty i prowadzą uczniów dalej do matury i egzaminów międzynarodowych. Należą do zespołu lektorskiego grup młodzieżowych, licealistów i dorosłych, w tych obszarach się szkolą i podnoszą swoje kompetencje.
Gdzie prowadzimy zajęcia?

Zajęcia w grupach TEENS prowadzone są w naszych siedzibach w Ropczycach, w Sędziszowie Młp i online.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Chcesz zapisać siebie lub swoje dziecko na kurs?
Wypełnij formularz i wyślij nam wiadomość. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Adresat
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane przez 
House of English w celu udzielenia odpowiedzi. Dowiedz się więcej o przetwarzaniu danych w Polityce prywatności.