Angielski dla licealistów 15-19 lat

W tej grupie wiekowej mamy dwa bardzo ważne cele: solidne przygotowanie do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym i rozwijanie komunikacji do poziomu swobodnego porozumiewania się w angielskim po ukończeniu szkoły, w dorosłym życiu i w pracy. Nasi absolwenci mówią po angielsku, co daje im przewagę na rynku pracy, choćby w okresie studiów.

Liczba lekcji: 120

Częstotliwość spotkań: 4 lekcje tygodniowo (2 razy w tygodniu po 2 lekcje lub jednorazowo 4 lekcje w soboty)

Najważniejszy cel: przygotowanie uczniów do matury i egzaminów międzynarodowych, rozwijanie biegłości w mówieniu, przyswajanie zaawansowanych struktur gramatycznych i leksykalnych.

Poziomy:

STANDARD B1

STANDARD B2+

STANDARD B1+

STANDARD C1

STANDARD B2

STANDARD C1+

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę?

Dla nas najważniejsze jest aby uczeń rozumiał, że angielski to nie tylko matura ale przede wszystkim narzędzie komunikacji. Ważne, aby uczeń mówił bez oporów, komunikował się nie tylko skutecznie, ale i poprawnie! To jest super moc na przyszłość. Nasze programy są obszerne, bardzo ambitne ale wypracowane przez nas metody pracy ułatwiają uczniom przyswajanie coraz to trudniejszych struktur czy fraz. Mamy ogromne doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do zewnętrznych egzaminów międzynarodowych Cambridge FCE, CAE i CPE i każdego roku nasi kursanci zdają je z wysokimi wynikami.

Jak wyglądają zajęcia?

Każda lekcja to bardzo intensywny czas. Szczegółowo planujemy każdą lekcję oraz bazujemy na regularnych powtórkach. Stosujemy zasadę: Wszystko co nowe musi być przegadane! Oznacza to, że wszystko ćwiczymy w praktyce, w komunikacji. Opracowane przez nas karty pracy zawierają mnóstwo dialogów dzięki którym uczniowie poznają prawdziwe słownictwo z życia wzięte a nie tylko podręcznikowe, które często nie występuje nawet w codziennej komunikacji. Dodatkowym elementem każdego poziomu są Exam Booklets czyli zestawy egzaminacyjne – od najniższych poziomów przyzwyczajamy uczniów do zadań egzaminacyjnych.

Gdzie prowadzimy zajęcia?

Zajęcia w grupach STANDARD prowadzone są w naszych siedzibach w Ropczycach, w Sędziszowie Młp i online.

Zainteresowany?

Sprawdź nasze lekcje online!

Przygotowaliśmy bezpłatne materiały – sprawdź jak uczymy.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Chcesz zapisać siebie lub swoje dziecko na kurs?
Wypełnij formularz i wyślij nam wiadomość. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Adresat
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane przez 
House of English w celu udzielenia odpowiedzi. Dowiedz się więcej o przetwarzaniu danych w Polityce prywatności.