Angielski dla dzieci 6-9 lat

KIDS to ambitny program przeznaczony dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Dzieci zdobywają ogrom nowych umiejętności i informacji. To okres kiedy wprowadzamy elementy czytania i pisania w języku obcym. Metody, jakie wykorzystujemy, sprawiają, że nauka jest przyjemnością, a dzieci same nie zdają sobie sprawy, jak wiele od nich wymagamy i jak dużą dawkę wiedzy przyswajają. Zajęcia są bardzo intensywne. To kombinacja pracy z naszymi autorskimi materiałami i ćwiczeniami komunikatywnymi. Już na tym etapie uruchamianie mówienia jest dla nas najważniejszym celem.

Liczba lekcji: 120

Częstotliwość spotkań: 4 lekcje tygodniowo (2 razy w tygodniu po 2 lekcje lub jednorazowo 4 lekcje w soboty)

Najważniejszy cel: rozwijanie zasobu słownictwa i osadzanie go w podstawowych strukturach, ugruntowanie fundamentów pod kolejny etap edukacyjny.

Poziomy:

Kids 0

Kids 1

Kids 2

Kids 3

Poziomy:

Kids 0

Kids 2

Kids 1

Kids 3

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę?

Zajęcia dla dzieci osadzone są w kontekście tematów znanych dzieciom. Mamy mnóstwo kreatywnych pomocy dydaktycznych, gier i prawdziwych przedmiotów wspomagających zapamiętywanie a także pobudzających do mówienia. Na tym etapie mocno szlifujemy wymowę, wprowadzamy rymowanki i dialogi. Każda lekcja opiera się również o serię pytań, które są wstępem do dłuższych wypowiedzi na kolejnym etapie nauki czyli JUNIOR. Dzieci otrzymują od nas nasze autorskie karty pracy, ćwiczenia i zeszyt House of English.
Jak wyglądają zajęcia?
Największą część zajęć stanowi ruch, śpiew, rymowanie, zabawy i gry. Czas przy stoliku i rozwiązywanie zadań jest tym krótszy, im młodsi uczniowie. Na poziomie Kids 0 i 1 pojawiają się elementy pisania po śladzie i czytanie pojedynczych wyrazów. Od poziomu Kids 2 wprowadzamy elementy samodzielnego pisania, czytania i rozumienia zdań. Zajęcia są prowadzone w języku angielskim, tak by dzieci jak najwięcej osłuchiwały się i rozwijały najważniejszą umiejętność tego etapu czyli reagowanie. Tłumaczenia w języku polskim są używane według potrzeb i sytuacji.
Kto będzie uczył Twoje dziecko?
Starannie dobieramy lektorów, tak aby ich osobowość, kreatywność i pasja dodawały skrzydeł naszym najmłodszym uczniom. Przed zatrudnieniem nowego lektora sprawdzamy jego predyspozycje do pracy z dziećmi podczas dwóch lekcji pokazowych. Lektorzy przechodzą obowiązkowe, intensywne szkolenie wdrożeniowe tak aby prowadzili zajęcia według naszych standardów. Lider Zespołu Lektorskiego czuwa nad ich pracą, przygotowuje plany pracy i wyznacza kierunek działania tak aby wszystkie zajęcia były spójne. Zespół lektorów uczących dzieci mocno ze sobą współpracuje, tworzą wspólne materiały i podnoszą swoje kompetencje podczas licznych szkoleń.

Gdzie prowadzimy zajęcia?

Zajęcia Kids prowadzimy w Ropczycach i Sędziszowie Młp.

Dojeżdżamy do grup zorganizowanych w Szkole Podstawowej w Czarnej Sędziszowskiej

Przywozimy dzieci do naszej siedziby w Ropczycach z okolicznych szkół (Czekaj, Lubzina)

Przywozimy dzieci busem ze Szkoły Podstawowej w Sędziszowie Młp. do naszej siedziby. Po zajęciach dzieci czekają na rodziców w Sali Zabaw w Restauracji Rodzinka (nieodpłatnie)

Przyprowadzamy dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Ropczycach do naszej siedziby w czasie świetlicowym i odprowadzamy po zajęciach do szkoły lub rodzice odbierają je bezpośrednio u nas (prowadzimy również zajęcia poranne dla dzieci uczących się na 2 zmianę)

Prowadzimy zajęcia w Szkole Podstawowej nr 5 w Ropczycach – odbieramy dzieci ze świetlicy i odprowadzamy je po zakończeniu zajęć

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Chcesz zapisać siebie lub swoje dziecko na kurs?
Wypełnij formularz i wyślij nam wiadomość. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Adresat
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane przez 
House of English w celu udzielenia odpowiedzi. Dowiedz się więcej o przetwarzaniu danych w Polityce prywatności.