Angielski dla dzieci 10-12 lat

Ten etap nauki włącza słownictwo poznane w klasach 1-3 i buduje poprawność wypowiedzi. Pojawia się tu mnóstwo struktur gramatycznych i wyrażeń. Dla nas to czas rozwijania mówienia i praktycznej nauki słownictwa i gramatyki. Więcej uwagi poświęcamy na rozumienie tekstów słuchanych i czytanych. Bazujemy na naszych autorskich kartach pracy. Wiemy, co jest ważne i co wymaga większej liczby powtórek i utrwalenia. Priorytetem jest komunikacja i polerowanie wymowy.

Liczba lekcji: 120

Najważniejszy cel: zintegrowana nauka angielskiego we wszystkich umiejętnościach, rozumienie teksów pisanych i ze słuchu, rozwijanie mówienia opartego o model, wzbogacanie zasobu słownictwa i struktur gramatycznych, pisanie krótkich form.

Poziomy:

JUNIOR 1

JUNIOR 2

JUNIOR 3

Poziomy:

JUNIOR 1

JUNIOR 2

JUNIOR 3

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę?

JUNIOR rozpoczyna bardzo intensywną drogę w kierunku egzaminu ósmoklasisty. 10 godzin kursu przeznaczamy na Exam Time czyli wprowadzamy zadania egzaminacyjne na materiale klasy 4, 5 lub 6. Łączymy komunikację z gramatyką i w dalszym ciągu wzbogacamy zasób słownictwa uczniów. Zdecydowana większość naszych zajęć to mówienie. Wszystko co nowe szlifujemy w praktyce. W tym okresie wzmacniamy fundamenty z poprzednich lat nauki. To ostatni dzwonek aby zadbać o dobry angielski dziecka i dać mu szansę na dojście do biegłości w języku angielskim.

Jak wyglądają zajęcia?
Na tym etapie nauki bardzo duże znaczenie ma dobre wyćwiczenie każdej struktury gramatycznej. Przygotowaliśmy w tym celu nasze autorskie karty pracy aby skupić się na tym czego najbardziej nasi uczniowie potrzebują. Podczas zajęć przeplatamy gramatykę z innymi umiejętnościami i włączamy ją aktywnie w mówienie. Dużo uwagi poświęcamy na słownictwo, które jest coraz bardziej wymagające. Każdy temat osadzamy w kontekście, nie uczymy wyizolowanych słówek. Dzieci zaczynają już rozwiązywać zadania na rozumienie tekstu czytanego i słuchanego. Piszą krótkie maile i inne wypowiedzi. Odgrywają role, odpowiadają na pytania, prezentują krótkie monologi.
Kto będzie uczył Twoje dziecko?
Możesz być pewien, że zajęcia będzie prowadzić lektor solidnie do tego przygotowany. Zajęcia na poziomie JUNIOR opierają się o standard zajęć, metody pracy i materiały, które jednakowo obowiązują każdego nauczyciela. Zespół specjalizujący się w grupach JUNIOR ściśle ze sobą współpracuje, razem tworzy pomoce dydaktyczne i co dwa tygodnie analizuje postępy wszystkich uczniów, tak aby szukać dodatkowych rozwiązań na to co sprawia im najwięcej trudności i wymaga dodatkowego poświęcenia. Postępy dzieci są kontrolowane przez Dyrektora szkoły lub Lidera Zespołu Lektorskiego podczas diagnostycznych obserwacji zajęć.
Gdzie prowadzimy zajęcia?

Zajęcia JUNIOR prowadzimy w Ropczycach i Sędziszowie Młp.

Dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Ropczycach organizujemy zajęcia w naszej siedzibie już od 13.00 lub 13.30, dostosowując grafik do ich lekcji szkolnych.

Przywozimy dzieci do naszej siedziby w Ropczycach z okolicznych szkół (Czekaj, Lubzina).

Prowadzimy zajęcia w Szkole Podstawowej nr 5 w Ropczycach – po lekcjach szkolnych, od 13.00 lub 13.30.

Przywozimy dzieci busem ze Szkoły Podstawowej w Sędziszowie Młp. do naszej siedziby. Po zajęciach dzieci czekają na rodziców w Sali Zabaw w Restauracji Rodzinka (nieodpłatnie).

Dojeżdżamy do grup zorganizowanych w Szkole Podstawowej w Czarnej Sędziszowskiej.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Chcesz zapisać siebie lub swoje dziecko na kurs?
Wypełnij formularz i wyślij nam wiadomość. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Adresat
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane przez 
House of English w celu udzielenia odpowiedzi. Dowiedz się więcej o przetwarzaniu danych w Polityce prywatności.