House of English w piosence lub w wierszu

Skomponujcie własny utwór muzyczny, lub napiszcie wiersz opisujący szkołę, grupę, lektora, naukę języków w House of English.

Zmotywujcie waszą grupę do wspólnej zabawy, nagrody czekają!

Regulamin Konkursu: Pobierz

Formularz zgłoszeniowy: Pobierz

The glamour of grammar

Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalych, którzy wykazują szczególne uzdolnienia z zakresu gramatyki języka angielskiego.

Jeżeli planujecie zdawać maturę z języka angielskiego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym, będzie to fantastyczna okazja aby sprawdzić swoje umiejętności językowe.

Wystarczy, że ,,przebrniecie’’ przez 1 etap konkursu (eliminacje wewnątrzszkolne w formie testu pisemnego), a otrzymacie szansę uczestnictwa w niezwykłym finale polegającym na grze zespołowej uczestników z różnych szkół.

Regulamin Konkursu: Pobierz

Formularz zgłoszeniowy: Pobierz

Voices of House of English

Wszystkich uczniów szkół podstawowych powiatu ropczycko-sędziszowskiego zapraszamy do udziału w konkursie ,,Voices of House of English”.

Dajemy wam szansę integracji z innymi szkołami, pogłębienia wiedzy o kulturze anglojęzycznej oraz wypromowania ,,talentów’’ Waszej szkoły.

Szczegóły w regulaminie konkursu.

Regulamin Konkursu: Pobierz

Formularz zgłoszeniowy: Pobierz

Nie taka Drama straszna

,,Nie taka drama straszna’’ to konkurs dla wszystkich uczniów szkół gimnazjalnych.

Jeżeli posiadacie duszę artystyczną to jest to konkurs stworzony właśnie dla Was. Zaprezentujcie sztukę teatralną w języku angielskim a otrzymacie szansę nie tylko zdobycia fantastycznych nagród, ale również promocji na scenie, wśród grona olbrzymiej publiczności. Pokażcie, że posiadacie zarówno uzdolnienia językowe jak i teatralne.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Regulamin Konkursu: Pobierz

Formularz zgłoszeniowy: Pobierz